Tootegrupid

 

LÕPUMÜÜK, hinnad kuni -60%

 
opi

SOODUSTOOTED

Tagastamisõigus

Cosm24.ee veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord.

Alljärgnevalt väljavõte Müügitingimustest:

6. Tagastamisõigus
6.1. Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@cosm24.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, toote nime ning tagastuse põhjust.

6.2. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha. Lepingust taganemise õigust saab kasutada üksnes kiles, avamata ja kasutamata kosmeetika-ning parfüümtoodete puhul, seda kosmeetikatoodete hügieeni nõuete tõttu ( antud nõue ei kehti aksessuaaridele nagu kotid, pintslid, pesud jne).

6.3. Kauba tagastamiskulud kannab klient (max. 10€, VÕS §194 lg 4), välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

6.4. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
6.5. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

6.6. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.