St.Tropez Self Tan Bronzing Mousse 240ml (isepruunistav vaht kehale)
Ülikerge ja lihtsasti nahale kantav sametine vaht annab väga ühtlase ja kauni päevituse ning ei jäta triipe. Kuivab mõne hetkega.
Ei ole ebameeldivat spetsiifilist lõhna vähemalt 70% ulatuses ning annab õrna ja meeldiva parfüümi.
See parabeenivaba, ülikerge ja lihtsasti nahale kantav sametine vaht annab väga ühtlase ja kauni päevituse.
Sisaldab aloe verat ja kauakestvat tooni mis on perfektselt naturaalse väljanägemisega ning ei jäta triipe. Kuivab mõne hetkega.
Innovatiivne Aromaguard parfüümitehnoloogia elimineerib ebameeldiva spetsiifilise lõhna vähemalt 70% ulatuses ning annab õrna ja meeldiva parfüümi.
Päevitus püsib 3-4 päeva.
Kasutamine: Valmista nahk ette St. Tropez kehakoorijaga, veendu, et nahk on kuiv ja puhas, vaba parfüümidest. Niisuta nahka kuivades piirkondades (juuksepiir, küünarnukid, põlved ning pahkluud) St. Tropez Moisturiser kreemiga. Kata nahk ühtlaslet tootega jälgides et giidvärv katab kõik kohad ühtlaselt. Riietu 60 sek pärast. Hoidu veega kokkupuutest ja higistamisest vähemalt 4 tundi. Raputa toodet enne kasutamist! Kasuta peale kandmisel St. Tropez applicator mitti, et peopesad jääksid päevituseta.
Nahatüüp | Kõikidele nahatüüpidele |
Toote suurus (ml) | 240ml |
Toote suurus | 240ml |
Decleor Aroma Sculpt Stretch mark restructuring gel-cream on trimmiv geel-kreem. Aitab võidelda peamiste põhjuste ja tagajärgedega miks nahk kaotab vastupidavust ja elastsust. Aitab vähendada venitusarmide teket. Niisutab ja toidab nahka.
Näovesi tundlikule ja punetavale nahale. Näovesi rahustab nahka ja ahendab veresooni.
Decleor Aroma Dynamic jalageel on väga värskendav, võtab ära väsimus tunde jalgades, toniseerib ja annab energiat neile.
1. Matis Réponse näokreem on A-ja E-vitamiiniga. Tulemuseks on toniseeritud, särav, parandatud omadustega ja hapnikug rikastatud nahk.
2. Matis Réponse Jeunesse Optimal Moisturising Serum 30ml - niisutav ja värskendav seerum
Niisutusseerum, mis muudab epidermi värskeks ja elastseks. Tulemuseks on rahustatud, pringim ja niisutatum nahk.
Ühe liigutusega on näole kantud jumestuskreem ja puuder. See 2in1 toode katab naha loomulikult ja jätab mati tulemuse. Püsib peal terve päeva.
25,90 €